Szybki przegląd czerwca w Wawie i okolicach. Na tych koncertach nas na pewno spotkacie!


Job Karma / Escape From Warsaw / 11.06 Pogłos

Wrocławski projekt audiowizualny założony w 1997. Zespół-legenda polskiej sceny post industrialnej i twórcy Wrocław Industrial Festival. W roli supportu wystąpi Escape From Warsaw czyli Karol Su/Ka, artysta plastyk i muzyk aktywny w stołecznym undergroundzie od końca lat osiemdziesiątych.
Bilety: 30 pln – płatne przed wejściem


Tamaryn / Cold Showers / 12.06 / Pogłos

Dream pop i shoegaze na najwyższym poziomie. Tamaryn przyjeżdża promować ostatnie wydawnictwo „Dreaming The Dark”, z kolei Cold Showers  udowodnią, że ich obecność w Dais Records nie jest przypadkowa.
Bilety:
50 zł – przedsprzedaż przez Going.
60 zł – w dniu koncertu na bramce


Code Orange / 14.06 / Hybrydy

Jeden z najlepszych zespołów metalowych „młodego” pokolenia WRESZCIE przyjeżdża do Polski! Wesprą ich a trzy polskie supporty – The Lowest, Embitter i Heavy Runner. Naprawdę, aż strach myśleć o ilości potu tego wieczoru w Hybrydach.
Bilety: 75 zł – przedsprzedaż, 85 zł – w dniu koncertu


DZ Deathrays / 15.06 / Pogłos

DZ Deathrays po raz pierwszy w Polsce. Punk, rock’n’roll, psychodela i rampa pod sceną. Wspierać ich będą chłopaki z Pavement Pizza i MELTY.
Bilety: 40/50 złotych (GOING.)


BLACK LIPS / 16.06 / Pogłos

„Z zatęchłych piwnic Atlanty, przez największe festiwale, prosto do Pogłosu!” Podobno zespół legenda, podobno pozycja obowiązkowa. Podobno będziesz płakał, jak nie pójdziesz. Do tego w roli supportu The Saturday Tea.
Bilety:
69 przedsprzedaż / 79 w dniu koncertu


Kurt Vile&The Violators / 19.06 / Proxima

Kolega Courtney Barnett czy Hope Sandoval wreszcie przyjeżdża do Polski, żeby roztopić nasze lodowe serca. Jeżeli muzyka Kurta nie sprawia, że czujesz się lepszym człowiekiem, nie ma dla ciebie ratunku.
Bilety:
ebilet.pl
empik bilety


Wschód Kultury – Inne Brzmienia

Prawdopodobnie najlepszy darmowy festiwal muzyczny na świecie. W tym roku zagra MINISTRY i cała masa świetnych nazw, z Lee Scratch Perry  i The Herbaliser na czele. Czekamy na NIN w przyszłym roku!

Fot. Liz Ramanand, Loudwire