Vonsechsundachtzig post-industrialny duet z Łodzi, działający od 2016 roku, wydający obecnie w szwedzko-brytyjskiej wytwórni Unrest Productrions. Grupa ma na swoim koncie debiutancki album oraz dwie Epki, szereg koncertów i videoklipów.

Bridge to następny krok w poszukiwaniach grupy, idealnej mieszanki między totalnym hałasem a czytelnym wyrazem artystycznym, tym razem w postaci wolnej, gęstej elektroniki.

Czas pandemii, lockdownów, niepewności sprzyjał rozmyślaniom i sięganiu pamięcią do innych czasów. Tak narodziła się inspiracja do nowego utworu Vonsechsundachtzig, którą stał się skromny wiejski pomost z rodzinnych okolic wokalistki zespołu. Jego drewniana konstrukcja uległa z czasem rozkładowi, stając się przez to subtelnym, osobistym symbolem utraconej przeszłości. Teraz to ślepy zaułek powtarza się w utworze, którego wolny, zimny wydźwięk potęguje odczucie utraty i odosobnienia. Czarno-biały obraz nieśpiesznie sączy się ze sceny na scenę, oddając nieznośne trwanie i przymus doświadczenia przemijania. To, czego nie ma w klipie i to, co kryje się między słowami wydaje się być ważniejsze, Bridge wręcz kipi od wielowątkowej symboliki, gęstej atmosfery, która zapowiada nowy materiał grupy.