Skończyliśmy roczek, ale wierzymy, że to dopiero początek. Mamy ambitne plany co do naszej strony, chcemy dzielić się z Wami jeszcze większą ilością nowej muzyki, wywiadów i zdjęć. Jesteśmy Wam dozgonnie wdzięczni za to, że jesteście i doceniacie naszą pracę. Dlatego zdecydowaliśmy się też zaryzykować i poprosić was o wsparcie zakładając profil na Patronite.Wszystko, co udało nam się do tej pory osiągnąć, z jakimi zespołami udało nam się porozmawiać, zawdzięczamy swojej ciężkiej pracy. No dobra, aż tak ciężka nie była. Chodzi jednak o to, że wszystko robimy z czystej, dziennikarskiej pasji. Nic nas tak nie cieszy, jak rosnąca liczba odsłon kolejnych artykułów czy komentarz od osoby, która nie jest naszą ciocią. Mamy to już we krwi i chcemy ciągnąć to dalej.

Każdy, kto kiedykolwiek wszedł w świat zajawkowego pisania, wie, że główną korzyścią, która z niej płynie jest własna satysfakcja. I szczerze mówiąc nie sądzimy, aby kiedykolwiek to się zmieniło. Nie obrażamy się na rzeczywistość, ale jednocześnie potrzebujemy określonych pieniędzy, żeby utrzymać serwer czy promować posty na Facebooku. Jednak zacznijmy od początku…

Czym jest Patronite? To platforma crowdfundingowa przeznaczona między innymi dla blogerów, vlogerów, organizacje non-profit, podróżników, lekarzy, muzyków, fotografów.

Dlaczego się tam znaleźliśmy? Jak zapewne wiecie lub zauważyliście, nie utrzymujemy się z tej strony i nie jest to naszym celem. Undertone powstało z czystej zajawki, a ta na szczęście ani trochę w nas nie zmalała. Mimo wszystko czasem po prostu brakuje nam funduszy na zapewnienie naszym postom dotarcia do dużej liczby odbiorców. Tylko tyle i aż tyle.

Jak możecie nam pomóc? Zostać naszym patronem na Patronite! Wybierając jeden z progów, możecie wesprzeć nas w comiesięcznych wydatkach. Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że nie ma nic za darmo – dlatego przy każdym progu oferujemy drobną rekompensatę. Mamy nadzieję, że okażą się one kuszące! Każda kwota jest dla nas ważna – dlatego można nam pomóc już od 5 złotych miesięcznie.

Więcej oczywiście przeczytacie już na samym Patronite. Jeżeli coś jest dla niejasne, lub macie jakiekolwiek pytania – odezwijcie się do nas! 

Na koniec podrzucamy nasze zdjęcie, na którym oboje mamy oczy Kota za Shreka. Jeżeli to Was nie przekona, to już nie ma dla nas nadziei!P.s. Jeżeli chcecie być na bieżąco z naszymi treściami, warto kliknąć na „wyświetlaj najpierw” na pasku opcji „Obserwowanie” na naszym fanpage na Facebooku. To nic kosztuje, a znacznie ułatwi nam dotarcie do Was! Tutaj znajdziecie dokładną instrukcję.

Pozdrawiamy,
redakcja undertone